Legionowo: Kolejny premierowy spektakl Teatru Muzycznego „Nikt mnie nie chce” już 18 marca w ratuszu

18 marca w ratuszu kolejna premiera Teatru Muzycznego "Nikt mnie nie chce", Fot. Legio24.pl

W sobotę (18.03) w sali widowiskowej Urzędu Miasta Legionowo odbędzie się kolejna premiera legionowskiego Teatru Muzycznego „Nikt mnie nie chce”. Komedia muzyczna „Gedeon Show” przenosi widza do skomplikowanego, ale niezwykle barwnego świata popularnego programu telewizyjnego. Tym razem młodzi artyści z Zespołu Szkół na Piaskach odsłaniają stosowane przez mass media sposoby manipulacji odbiorcą i demaskują mechanizmy rządzące relacjami międzyludzkimi w wielkim świecie telewizyjnego show.

Jak potoczą się losy pięknej i popularnej Carmen, która w konkursie muzycznym rywalizuje z mało doświadczoną grupą Gedeon? Jak przedstawiciele tego zespołu zachowają się wobec kuszącej perspektywy zdobycia uznania i sławy? Kto ostatecznie wygra w głosowaniu telewidzów? Tego dowiemy się już 18 marca o godz. 18:00.

Bezpłatne wejściówki na spektakl będą do odbioru na 30 minut przed przedstawieniem.

Po spektaklu będą rozprowadzane cegiełki, z których dochód zasili subkonto Martynki Siemińskiej w Fundacji Avalon. Fundacja refunduje chorej dziewczynce niezbędne środki higieniczne, leki oraz rehabilitację.

Osoby, które chciałyby zobaczyć spektakl, ale z różnych przyczyn nie będą mogły pojawić się w ratuszu 18 marca, będą mogły przyjść na kolejne przedstawienie zaplanowane na 21 kwietnia.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Kolejny premierowy spektakl Teatru Muzycznego „Nikt mnie nie chce” już 18 marca w ratuszu"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *