ReklamaLegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Kolejny pijany kierowca zatrzymany przez policję. 39-latek miał 2,3 promila alkoholu w organizmie

Reklama

Policjanci z legionowskiej drogówki zatrzymali w centrum miasta 39-letniego mężczyznę, który prowadził samochód mając 2,3 promila alkoholu w organizmie. Jakby tego było mało, podczas kontroli okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy. 39-latkowi grozi teraz nawet 2 lata pozbawienia wolności.

Reklama

Jak czytamy w komunikacie wydanym przez KPP Legionowo, w niedzielę (11.10), około 21.00 policjanci wydziału ruchu drogowego patrolując centrum Legionowa, zwrócili uwagę na jadącego ulicą opla. Styl jazdy kierowcy wskazywał, że może on być pod wpływem alkoholu. Postanowili zatrzymać pojazd do kontroli drogowej. Badanie stanu trzeźwości kierowcy potwierdziło przypuszczenie mundurowych. Mężczyzna miał 2,3 promila alkoholu w organizmie.

Jak dodaje rzeczniczka prasowa legionowskich policjantów podkom. Justyna Stopińska, podczas interwencji wyszło na jaw, że 39-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz mężczyzna odpowie za swoje zachowania. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości to przestępstwo, za które kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close