Zamknij

Legionowo: Kolejny dobry start zawodników UKS "Delfin"

15:22, 05.05.2014
Skomentuj

Dawid Szulich i Michał Perl z UKS "Delfin" reprezentowali Legionowo na zawodach z cyklu Grand Prix Polski - Puchar Polski, które zostały rozegrane na opolskiej pływalni "Wodna Nuta". Dla Legionowian był to kolejny start kontrolny przed kwalifikacjami na Mistrzostwa Europy w Berlinie.

Reprezentanci UKS "Delfin" na zawodach w opolskiej pływalni "Wodna Nuta". Fot. UKS Delfin

Dawid Szulich zwyciężył na dystansach 50 metrów oraz 100 metrów stylem klasycznym, a na 200 metrów żabką zajął drugie miejsce. Natomiast Michał Perl najlepiej spisał się na dystansie 50 metrów stylem klasycznym, zajmując miejsce drugie. W klasyfikacji generalnej OPEN Dawid Szulich za swoje starty uzyskał 2422 punktów FINA i uplasował się tuż za najbardziej utytułowanym polskim pływakiem, Pawłem Korzeniowskim. Z kolei Michał Perl zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, w kategorii 17-18 lat, dzięki zyskaniu 2011 punktów FINA. /kh/