Legionowo: Kolejne bezpłatne badania mammograficzne już na początku grudnia

Fot. Mat. prasowe LUX-MED

5 grudnia przed budynkiem Urzędu Miasta Legionowo ponownie zaparkuje mammobus Luxmedu, w którym mieszkanki stolicy powiatu legionowskiego będą mogły wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Akcja skierowana jest do kobiet w wieku od 50 do 69 lat. Aby skorzystać z bezpłatnej diagnostyki pomagającej wykryć między innymi raka piersi należy wcześniej dokonać rejestracji telefonicznej lub za pomocą formularza internetowego.

Do wzięcia udziału w bezpłatnych badaniach uprawnione są panie w wieku od 50 do 69 lat, które nie wykonywały badań mammograficznych w ostatnich dwóch latach lub znajdują się w grupie ryzyka i otrzymały zlecenie wykonania badania po 12 miesiącach.

Badania są całkowicie bezpłatne. Ich koszt jest w całości refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi. Na badania można się zgłosić bez skierowania lekarskiego.

Rejestracja odbywa się drogą telefoniczną pod numerem 58 666 24 44 lub za pomocą internetowego formularza, który znajduje się TUTAJ.

/red./

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Kolejne bezpłatne badania mammograficzne już na początku grudnia"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *