Reklama

LegionowskiNajważniejszeWiadomości

Legionowo: Kino w Gondoli. Jakie atrakcje zapewni Helios?

Reklama

Ponad 600 wygodnych foteli i podwójne kanapy rozlokowane w 4 przestronnych salach, projektory Christie 4K, rewelacyjny dźwięk DOLBY DIGITAL 5.1, ekrany najwyższej światowej jakości, technologia DepthQ 3D i ogrom radości, którego nie sposób zmierzyć, zważyć ani opisać. Jedno jest pewne – mikołajki w Legionowie zapadną w pamięć wszystkim tym, którzy postawią w tym dniu na wyjście do kina. 6 grudnia ogólnopolska sieć kin Helios otwiera w Galerii Gondola swój najnowszy multipleks, a premierze obiektu towarzyszyć będzie multum atrakcji!

Reklama

Już w pierwszym dniu funkcjonowania kina zachęcamy do obejrzenia całą rodziną długo wyczekiwanej animacji „Kraina lodu 2”, której bohaterów nikomu przedstawiać nie trzeba. Dziecięce okrzyki radości z pewnością wywoła premiera filmu „Śnieżna paczka”. W ramach kina familijnego korcić będzie również „Młody renifer Alex” i „Ratujmy Florę”. Z myślą o najmłodszych widzach, w co drugą niedzielę miesiąca, kino organizować będzie Filmowe Poranki, podczas których bajkowy repertuar wzbogacają liczne konkursy i atrakcje.

Animacje poza ekranem…

Podczas wielkiego otwarcia pierwszego takiego kina w Legionowie, zarówno w sobotę, jak i niedzielę (7 i 8. 12) od godziny 11 do 17 na najmłodszych czekać będzie wiele mikołajkowych niespodzianek, które „po cichu” zdradzamy dorosłym już dziś. Najmłodszych ucieszy stanowisko z makijażem, przy którym powstawać będą prawdziwe dzieła sztuki z wykorzystaniem farb, brokatów i antyalergicznych farbek. Nie zabraknie również dziecięcego fryzjera, który zadba o multikolorowe warkoczyki i fryzury z dziecięcych bajek. Tuż obok spotkamy animatora, który stworzy balonikowe zwierzaki, a przy tym ciepło pożartuje z najmłodszymi. Na odwiedzających kino Helios czekać będą także zagadki, zadania specjalne i minikonkursy. Małych konstruktorów z pewnością zachwycą warsztaty architektoniczne, podczas których wyczarują przeróżne obiekty ze… słomek.

– Otwarcie naszego najnowszego, 49. multipleksu zbiega się z radosnym terminem. Z tej okazji postanowiliśmy przedłużyć mikołajki w kinie na cały weekend. Gwarantujemy uśmiechy od ucha do ucha na dziecięcych twarzach, połączone z zaskoczeniem, wynikającym z ogromu atrakcji. Szczególnie w tych dniach zapraszamy widzów najmłodszych, ale gwarantujemy świetną zabawę także dorosłym kinomanom – mówi Maja Vachev, Dyrektor Promocji i PR Helios SA.

Kino przez duże K

Helios słynie z bogatego repertuaru. W pierwszych dniach po otwarciu w multipleksie pojawią się takie obrazy jak thriller „Na noże”, czy komedie „Last Christmas” oraz „Jak poślubić milionera”. Podobnie jak w pozostałych obiektach, również w Legionowie możemy liczyć na obecność projektów specjalnych, wśród których na uwagę zasługuje m.in. Kino Kobiet – cykliczne wieczorne seanse w damskim gronie, poprzedzone nietuzinkowymi konkursami. W ramach projektu Kultura Dostępna czeka na nas najlepsza polska sztuka filmowa w przystępnej cenie, a niszowe dzieła z niebanalną fabułą zagwarantuje nam Kino Konesera. W legionowskim Heliosie nie zabraknie również Nocnych Maratonów Filmowych, które – ze względu na dobór repertuaru – nie pozwolą nikomu zmrużyć oka…

W oczekiwaniu na seans widzowie będą mogli odprężyć się w Helios Café – miejscu słynącym z pysznej kawy, świeżo wyciskanych soków i cudownych deserów. Nie zabraknie oczywiście popcornu – po tego typu przekąski udamy się już do kinowego baru..

– Mamy nadzieję, że zróżnicowany i najnowszy repertuar, cykliczne projekty tematyczne oraz bogata oferta gastronomiczna sprawią, że to miejsce będzie działać jak magnes każdego dnia w roku, przyciągając wielbicieli kinematografii, a Helios stanie się znaczącym punktem na mapie kulturalnych atrakcji Legionowa – przekonuje Maja Vachev.

Najnowocześniejsza technologia, krystalicznie czysty obraz i niesamowite wrażenia dźwiękowe, wyjątkowy repertuar, wyśmienita atmosfera, a także moc konkursów towarzyszących projekcjom filmowym – nowe kino Helios z pewnością skradnie serca wszystkich mieszkańców Legionowa!

3, 2, 1… dobra akcja, czyli światowe premiery i moc niespodzianek w legionowskim kinie Helios.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close