Legionowo: Kino sieci Helios pojawi się w Gondoli

Gondola Legionowo. Fot. www.facebook.com/gondolalegionowo/

Sieć kin Helios podpisała umowę na uruchomienie multipleksu w Legionowie. W nowym kinie znajdą się 4 ekrany i 600 miejsc. Otwarcie obiektu przewidziane jest na 2018 rok.

W Legionowie kino Helios będzie pierwszym nowoczesnym multipleksem – znajdą się w nim 4 ekrany i miejsca dla 600 widzów. Obiekt będzie wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania zapewniające m.in. wyjątkową jakość obrazu oraz doskonały dźwięk, a ich widzowie skorzystają również z oferty kawiarni i barów kinowych.

– Udało nam się wypracować model mniejszego, 4-salowego kina, dzięki któremu tworzymy nowoczesne multipleksy także w mniejszych miastach – w rozbudowywanych lub modernizowanych galeriach. Takie kina cieszą się dużą popularnością wśród widzów, którzy nie muszą już jeździć do odległego dużego miasta i chętniej spędzają wolny czas w lokalnych centrach handlowych. Cieszymy się, że w ten sposób możemy wchodzić na nowe, atrakcyjne dla nas rynki i umożliwić coraz większej grupie kinomanów w całej Polsce oglądanie filmów na dużym ekranie – mówi Tomasz Jagiełło, prezes sieci kin Helios.

Kino w Legionowie będzie zlokalizowane w rozbudowywanej galerii Gondola, a jego otwarcie przewidziane jest na lipiec 2018 roku.

Helios to największa w Polsce sieć kin wielosalowych – posiada 43 obiekty, w których znajduje się 237 ekranów i ponad 48 tys. miejsc. Wszystkie kina Helios są całkowicie wyposażone w cyfrową technologię projekcyjną. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Trójmieście i Wrocławiu.

/red, mat.prasowe/

3 razy komentowano artykuł "Legionowo: Kino sieci Helios pojawi się w Gondoli"

  1. Cygan Marek w Legionowie nie ma dobrej zmiany.Są stare mordy z PP

  2. Lipiec 2018 w budynku , którego nie rozpoczęła się budowa, Nawet ogrodzenia jeszcze nie postawiono. Jaka jest realna data otwarcia kina?

  3. Marek Cygan | 06/11/2017, godz. 10:52 |

    Dobra zmiana!

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *