Reklama

LegionowskiNajważniejszeWiadomości

Legionowo: Kino sieci Helios pojawi się w Gondoli

Reklama

Sieć kin Helios podpisała umowę na uruchomienie multipleksu w Legionowie. W nowym kinie znajdą się 4 ekrany i 600 miejsc. Otwarcie obiektu przewidziane jest na 2018 rok.

Reklama

W Legionowie kino Helios będzie pierwszym nowoczesnym multipleksem – znajdą się w nim 4 ekrany i miejsca dla 600 widzów. Obiekt będzie wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania zapewniające m.in. wyjątkową jakość obrazu oraz doskonały dźwięk, a ich widzowie skorzystają również z oferty kawiarni i barów kinowych.

– Udało nam się wypracować model mniejszego, 4-salowego kina, dzięki któremu tworzymy nowoczesne multipleksy także w mniejszych miastach – w rozbudowywanych lub modernizowanych galeriach. Takie kina cieszą się dużą popularnością wśród widzów, którzy nie muszą już jeździć do odległego dużego miasta i chętniej spędzają wolny czas w lokalnych centrach handlowych. Cieszymy się, że w ten sposób możemy wchodzić na nowe, atrakcyjne dla nas rynki i umożliwić coraz większej grupie kinomanów w całej Polsce oglądanie filmów na dużym ekranie – mówi Tomasz Jagiełło, prezes sieci kin Helios.

Kino w Legionowie będzie zlokalizowane w rozbudowywanej galerii Gondola, a jego otwarcie przewidziane jest na lipiec 2018 roku.

Helios to największa w Polsce sieć kin wielosalowych – posiada 43 obiekty, w których znajduje się 237 ekranów i ponad 48 tys. miejsc. Wszystkie kina Helios są całkowicie wyposażone w cyfrową technologię projekcyjną. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Trójmieście i Wrocławiu.

/red, mat.prasowe/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

3 razy komentowano

  1. Cygan Marek w Legionowie nie ma dobrej zmiany.Są stare mordy z PP

  2. Lipiec 2018 w budynku , którego nie rozpoczęła się budowa, Nawet ogrodzenia jeszcze nie postawiono. Jaka jest realna data otwarcia kina?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close