Reklama

LegionowskiPo godzinachWiadomości

Legionowo: W piątek w “Poczytalni” na dworcu spotkanie z Szymonem Hołownią

Reklama

W najbliższy piątek (23.09) Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza mieszkańców Legionowa na spotkanie z Szymonem Hołownią, podczas którego będzie można nie tylko porozmawiać ze znanym dziennikarzem TVN-u, ale również zapoznać się z jego twórczością literacką.

Reklama

Nie każdy wie, że Szymon Hołownia – dziennikarz i publicysta, znany widzom jako prowadzący popularny programu “Mam talent” – to także autor kilkunastu książek i osoba zaangażowana społecznie. Jak zapewniają organizatorzy, podczas wydarzenia zaproszony gość przyzna się dlaczego założył fundacje, po co właściwie pomagać, gdzie jedzie, skąd wrócił, jak dzięki wsparciu ludzi każdego dnia zmienia się świat i o czym jest jego ostatnia książka.

Po spotkaniu będzie można kupić następujące książki autora: “Jak robić dobrze”, “Święci codziennego użytku”, “36,6 sposobów na to, jak uniknąć życiowej gorączki, czyli Katechizm według Szymona Hołowni” i otrzymać jego pamiątkowy autograf. Chętni będą mogli wesprzeć działalność Fundacji Dobra Fabryka prowadzonej przez Hołownię przez zakup rękodzieła afrykańskiego. Dochód ze sprzedaży przedmiotów zostanie przekazany na cele statutowe fundacji.

Spotkanie, którego początek przewidziano na godz. 18:00 odbędzie się w „Poczytalni” znajdującej się na piętrze nowego dworca, przy ul. Kościuszki. Wstęp wolny.

Hołownia

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close