Legionowo: Jutro zamykają TESCO przy Warszawskiej

Sklep TESCO w Legionowie. Fot. Legio24.pl

Sobota (28.02) będzie ostatnim dniem pracy supermarketu TESCO w Legionowie, przy ul. Warszawskiej. Sklep zamyka swoje podwoje na zawsze. Powód? Jest nierentowny.

W specjalnym komunikacie przesłanym do Portalu Legio24.pl, Tesco Polska informuje, że firma skorzystała z możliwości wcześniejszego rozwiązania umowy na wynajem powierzchni. – Najem powierzchni handlowej oznacza dodatkowy koszt, który w obecnej sytuacji na rynku detalicznym, byłby zbyt wysoki w stosunku do osiąganych przez sklep przychodów – czytamy w komunikacie Tesco Polska.

Jak twierdzą przedstawiciele sieci handlowej, wszystkim pracownikom sklepu zostały zaproponowane inne stanowiska w strukturach firmy, ale na 16 osób zatrudnionych w markecie skorzystały z tej propozycji tylko 4 osoby. Pozostałe otrzymają przewidziane kodeksem pracy odprawy.

– Rozumiemy, iż decyzja o zakończeniu umów najmu pociąga za sobą konsekwencje dla pracowników, klientów i lokalnych społeczności. Chcielibyśmy podziękować wszystkim klientom, którzy wybierali sklep w Legionowie jako miejsce swoich zakupów, zaś przede wszystkim pragniemy podziękować jego pracownikom, za zaangażowanie w obsługę klienta – pisze w komunikacie Tesco Polska.

Jak udało nam się ustalić na zamknięcie sklepu nie przewiduje się specjalnych promocji, czy wyprzedaży.

/red/

1 raz komentowano artykuł "Legionowo: Jutro zamykają TESCO przy Warszawskiej"

  1. MOGŁA BY SIE OTWORZYĆ JAKAŚ DUŻA SIŁOWNIA

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *