Legionowo: Jeden skasował latarnię, drugi znak drogowy. Obaj bez prawka

Fot. arch. Legio24.pl

W środę (4.03) tuż przed godziną 8:00 policjanci ruchu drogowego legionowskiej komendy zostali wezwani do kolizji, która miała miejsce w Legionowie, przy ul. Królowej Jadwigi, gdzie samochód osobowy uderzył w uliczną latarnię. Okazało się, że kierowca nie miał prawa jazdy.

Uderzenie w słup było na tyle silne, że z kierowanego przez 20-letniego Jakuba K. volkswagena wyciekły płyny eksploatacyjne. Plama oleju rozciągała się na powierzchni około 3m2. Do jej usunięcia wezwano straż pożarną. Strażacy z JRG Legionowo neutralizowali substancję przez około 15 minut. W tym czasie policjanci ustalali dokładny przebieg zdarzenia.

Okazało się, że 20-letni kierowca volkswagena nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni i to było bezpośrednią przyczyną zderzenia z latarnią. Okazało się również, że Jakub K. nie ma prawa jazdy. W takim przypadku funkcjonariusze ukarali 20-latka mandatem w wysokości 800 złotych. Na kwotę tę składa się między innymi 500 zł za brak uprawnień do kierowania pojazdami.

Kierowca był trzeźwy.

Kolejny bez prawka skasował znak drogowy

Do podobnego zdarzenia doszło około godz. 10:30 na ulicy Zakopiańskiej gdzie 23-letni kierowca volkswagena golfa skasował znak drogowy. Krzysztof G. także nie posiadał prawa jazdy. Został ukarany przez drogówkę mandatem w wysokości 1000 złotych.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Jeden skasował latarnię, drugi znak drogowy. Obaj bez prawka"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *