Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Jak zięć z teściem. Rodzinna awantura skończyła się zarzutami

Reklama

Policjanci z Legionowa zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który podejrzewany jest o kierowanie gróźb karalnych oraz posiadanie marihuany. 28-latek wszczynał awantury, a głównym celem jego agresji był teść. W minionym tygodniu, kiedy między panami doszło do rękoczynów, na miejsce wezwano patrol. Interweniujący funkcjonariusze nie tylko wyczuli od 28-letniego awanturnika alkohol, ale także znaleźli przy nim marihuanę. Młodemu mężczyźnie grozi teraz nawet 3 lata więzienia.

Reklama

– W minionym tygodniu mundurowi zostali wezwani na interwencję domową, gdzie miało dojść do awantury między zięciem a teściem. 28-latek zaczął szarpać swojego teścia, groził mu również pobiciem. Z relacji uczestników zdarzenia wynikało, że konflikt między mężczyznami trwa już od dłuższego czasu – czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

– Z uwagi na popełnione przestępstwo 28-latek został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie prawie 2 promile alkoholu. W trakcie dalszych czynności mundurowi przy podejrzanym ujawnili torebkę foliową, a w niej marihuanę. Policjanci sprawdzili również mieszkanie awanturnika, w którym, na balkonie, znaleźli 13 suszących się krzewów konopi – relacjonuje podkom. Justyna Stopińska z KPP Legionowo.

28-latek noc spędził w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu śledczy przedstawili mu zarzuty kierowania gróźb karalnych oraz posiadania środków odurzających.

/red., KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close