Legionowo: Jak budują tunel na Przystanku? (Galeria)

Dziś (11.10) nasza redakcja postanowiła sprawdzić jak przebiegają prace przy budowie tunelu pod torami kolejowymi na legionowskim Przystanku. Okazuje się, że praca na budowie wre i jak na razie nic nie wskazuje na to, by oddanie tunelu do użytku mogło się opóźnić.

fot. Legio24

fot. Legio24

Oczywiście wiele jeszcze pozostało do zrobienia i wszystko zależy od pogody w następnych tygodniach. Jeśli będzie ona łaskawa dla drogowców to pierwsze samochody pojadą tunelem jeszcze w tym roku. W przypadku wystąpienia wczesnych opadów śniegu oraz mrozu budowa może się znowu przedłużyć. Nie jest wykluczone, że do końca kwietnia 2014 r.

Poniżej galeria obrazująca prace na budowie w dniu 11 października.

/wł/

3 razy komentowano artykuł "Legionowo: Jak budują tunel na Przystanku? (Galeria)"

  1. Nie ma co, pod kanałem La Manche przebijali się krócej :-)))) Ale myślę, że nikt na świecie nie budował tak skomplikowanej inwestycji jak tunel w Legionowie o długości niecałych 400 metrów. Ale pewnie na świecie budują firmy, które mają jakiekolwiek doświadczenie w budowaniu tuneli i kompetencje cokolwiek większe niiż bycie czyims znajomym…..
    Jeżeli na budowie bankrutują po kolei firmy, podpisuje się kolejne umowy (z czego tylko ostatnia jest większa od pierwszej !!!!) to trzeba by się zapytać gdzie podziewają się pieniądze ????
    Trzeba koniecznie zgłosić tą budowę do księgi rekordów Guinessa !!!!!!

  2. WYKONAWCĄ TUNELU WPADŁ NA GENIALNY POMYSŁ ZALANIA CZĘŚCI TUNELU …….ZRÓB REDAKTORKU KILKA FOTEK TEJ NIEPOWTARZALNEJ GŁUPOTY INWESTORA I WYKONAWCY

  3. TUNEL MIAŁ BYĆ GOTOWY W CZERWCU br. I TO BYL KOLEJNY ODWLEKANY TERMIN !!! SZKODA TEŻ ŻE PAN REDAKTOR NIE ZROBIŁ ZDJĘĆ KILKU SZLAUFOM WYLEWEJĄCYM WODĘ 100m DALEJ, PRZY KOŃCU PERON U !!! IDZIE ZIMĄ I MRÓZ ODWIEDZI TUNEL, ZACZNJCIE MYŚLEĆ !!!!

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *