Reklama

Biznes, praca, pieniądzeLegionowskiWiadomości

Legionowo: Ile kosztuje handlowanie na targowisku?

Reklama

W ramach przygotowań do nowego roku kalendarzowego Urząd Miasta Legionowo szuka nie tylko firm, które zajmą się m.in. całorocznym dbaniem o czystość miasta, ale także przedsiębiorstwa, które podejmie się drukowania tak zwanych biletów dziennej opłaty targowej. Jest to dobra okazja do tego by przyjrzeć się, ile sprzedający płacą za możliwość handlowania na legionowskim targowisku.

Reklama

Zarządcą legionowskiego targowiska miejskiego jest KZB Sp. z o.o., które pobiera opłaty targowe. Stawki dzienne, które płacą handlarze, zależą nie tylko od wielkości ich stoiska, ale także od rodzaju sprzedawanego towaru – mniej płacą ci, którzy handlują artykułami spożywczymi. Zainkasowane opłaty trafiają do Urzędu Miasta.

Warto pamiętać, że maksymalna wysokość opłaty targowej to dokładnie 757,79 złotych (przypomnijmy – za jeden dzień handlowania). Szczegółowy wykaz opłat, które ponoszą sprzedający, publikujemy poniżej.

Fot. kzb-legionowo.pl
Fot. kzb-legionowo.pl

Bilet jako potwierdzenie

Potwierdzeniem dokonania odpowiedniej opłaty są bilety dziennej opłaty targowej, które występują w 7 nominałach: 3 zł, 4 zł, 11 zł, 16 zł, 24 zł, 26 zł i 38 zł. Obecnie legionowski ratusz szuka firmy, która w przyszłym roku podejmie się drukowania tych biletów. Oszacowano, że w 2015 roku zużytych zostanie łącznie 720 bloczków biletów (każdy po 100 sztuk).

Wybrany wykonawca będzie musiał dostarczać bilety dziennej opłaty targowej od 2.01 do 31.12 2015 roku. Przedsiębiorcy, którzy chcą się podjąć tego zadania, mogą składać swoje oferty do 7 listopada bieżącego roku. Na razie nie wiadomo, jaki będzie dokładny koszt druku biletów opłaty targowej.

Poniżej publikujemy wzory biletów.

/Krzysztof Hansen/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

  1. Tyle kasy za każdy metr na takim obszarze !? przecież to połowa budżetu tego miasta!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close