Legionowo: Handlował podróbkami na targu. Wpadł w ręce policjantów

fot. KPP Legionowo

Policjanci z Legionowa zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który podejrzewany jest o handel podrobionym towarem. Na targowisku miejskim oferował on po bardzo okazyjnych cenach odzież i perfumy, które oznaczone były zarejestrowanymi znakami towarowymi. Mężczyźnie może grozić nie tylko wysoka grzywna, ale także nawet 5 lat więzienia.

– Informacja, jaką uzyskali funkcjonariusze wskazywała, że na miejscowym bazarze oferowane są do sprzedaży perfumy i odzież posiadające znaki towarowe światowych producentów. Już na pierwszy rzut oka policjanci ustalili, że oferowany do sprzedaży towar nie ma wiele wspólnego z oryginałami. 36-latek odpowie teraz za wprowadzenie do obrotu gospodarczego produktów z zastrzeżonym znakiem towarowym – informuje podkom. Justyna Stopińska z KPP Legionowo.

Mężczyźnie za popełnione czyny grozi wysoka grzywna oraz kara do 2 lat więzienia. Jeśli ze sprzedaży podrobionych produktów 36-latek uczynił sobie stałe źródło dochodu, wtedy kara może być wyższa i wynieść nawet 5 lat pozbawienia wolności.

/red., KPP Legionowo/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Handlował podróbkami na targu. Wpadł w ręce policjantów"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *