Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Handlował podróbkami na targu. Wpadł w ręce policjantów

Reklama

Policjanci z Legionowa zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który podejrzewany jest o handel podrobionym towarem. Na targowisku miejskim oferował on po bardzo okazyjnych cenach odzież i perfumy, które oznaczone były zarejestrowanymi znakami towarowymi. Mężczyźnie może grozić nie tylko wysoka grzywna, ale także nawet 5 lat więzienia.

Reklama

– Informacja, jaką uzyskali funkcjonariusze wskazywała, że na miejscowym bazarze oferowane są do sprzedaży perfumy i odzież posiadające znaki towarowe światowych producentów. Już na pierwszy rzut oka policjanci ustalili, że oferowany do sprzedaży towar nie ma wiele wspólnego z oryginałami. 36-latek odpowie teraz za wprowadzenie do obrotu gospodarczego produktów z zastrzeżonym znakiem towarowym – informuje podkom. Justyna Stopińska z KPP Legionowo.

Mężczyźnie za popełnione czyny grozi wysoka grzywna oraz kara do 2 lat więzienia. Jeśli ze sprzedaży podrobionych produktów 36-latek uczynił sobie stałe źródło dochodu, wtedy kara może być wyższa i wynieść nawet 5 lat pozbawienia wolności.

/red., KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close