Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Handlarze nielegalnymi papierosami na celowniku

Reklama

Blisko 500 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy przechwycili policjanci na legionowskim targowisku. Zatrzymano także 59-letnią Białorusinkę, która miała przy sobie nielegalny towar.

Reklama

We wtorkowy (13.01) poranek legionowscy policjanci wzięli pod lupę nielegalny handel papierosami z przemytu. W trakcie działań funkcjonariusze zauważyli, że pod jednym z drzew porzucono 339 paczek papierosów. To jednak nie koniec.

W wyniku dalszych działań zatrzymano kobietę, która miała przy sobie dwie, wypełnione o brzegi torby. Jak się okazało, było w nich 128 paczek nielegalnych papierosów. 59-letnia obywatelka Białorusi została przesłuchana. Policjanci sprawdzili też, czy kobieta legalnie przebywa na terytorium Polski.

Mieszkanka Białorusi wkrótce usłyszy zarzuty. Oprócz przepadku zabezpieczonych przez policję papierosów, zgodnie z kodeksem karno-skarbowym grozi jej kara grzywny.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

2 razy komentowano

 1. @Sławo,
  Akcja była we wtorek bo to i ludzi mało, tłoku nie ma…
  A że w sobotę handlarzy fajkami jest dużo więcej? Co z tego?
  Trzeba było kogoś złapać to złapali. Jeszcze dobrze wyszło bo nikogo z naszych.
  Mam wrażenie, że tu nie chodzi o złapanie przysłowiowego króliczka, tylko o udawanie, że się go goni…
  Ci co przechodzą co sobotę przez tłumek, z którego zewsząd rozlegają się wcale nie ciche głosy “papierosy, papierosy”, wiedzą o co chodzi…

 2. Brawo, tylko dlaczego dziś na bardzo małym targu, bo to wtorek naliczyliśmy z żoną 12 handlujących nielegalnymi papierosami?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close