Legionowo: Grupa 40 motocyklistów w sobotę przejedzie ulicami miasta

Burgmania 2014, Fot. Burgmania.net

W najbliższą sobotę (23.04) ulicami Legionowa przejedzie grupa 40 motocyklistów. Widowiskowy przejazd to część prowadzonej przez ratusz akcji „Jeżdżę w kasku i odblasku”. Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 14:00.

Grupa 40 motocyklistów wyruszy z CSP, a następnie przejedzie – ulicą Piaskową, Al. Legionów, tunelem, Krakowską, Parkową, Jagiellońską, i Piłsudskiego. – Zatrzymają się na skwerze przy Ratuszu Miejskim, gdzie z mieszkańcami porozmawiają o bezpieczeństwie drogowym. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wybrać się również na krótką przejażdżkę motocyklem (pod warunkiem ukończenia 18 r. ż.) oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia – czytamy w komunikacie legionowskiego Ratusza.

Wydarzenie połączone jest z akcją informacyjną Urzędu Miasta Legionowo traktującą o bezpieczeństwie drogowym „Jeżdżę w kasku i odblasku”. W ramach tego projektu rozdane zostaną między innymi kamizelki odblaskowe w legionowskich szkołach. Koszulki zostały ufundowane przez firmę Ubezpieczenia Mazurkiewicz. W ramach tej samej akcji organizowany jest konkurs plastyczny dla dzieci, a w maju odbędzie się piknik rowerowy, którego tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo.

/red/

3 razy komentowano artykuł "Legionowo: Grupa 40 motocyklistów w sobotę przejedzie ulicami miasta"

  1. EWK to taki sfrustrowany typ człowieka któremu przeszkadza i będzie przeszkadzać wszystko.
    Stąd ten wysyp frustracji na forum.

  2. Rany @EWK a co Ci przeszkadza parada motorów , niektórym i smarowanie tyłka miodem jak widać nie na ręke ….

  3. Komu to potrzebne i czemu służy? Nie wiem czemu ma służyć parada ryczących motocykli i ich właścicieli. Może lepiej parada jamników albo wszechobecnych yorków? Bardziej eko, spokojniejsze i milsze dla obserwatorów.

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *