Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Groził pracownikowi sklepu gdy ten przyłapał go na kradzieży. Areszt dla 38-latka

Reklama

Policjanci z Legionowa zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który podejrzewany jest o dokonanie rozboju w jednym z marketów. Do zdarzenia doszło na początku września. 38-latek przyłapany na kradzieży miał grozić pracownikowi sklepu okaleczeniem. Mężczyźnie za popełnione czyny grozi nawet 12 lat więzienia.

Reklama

– Na początku września policjanci otrzymali informację o rozboju dokonanym na pracowniku jednego ze marketów w Legionowie. Natychmiast udali się na miejsce zdarzenia. Jak ustalili w rozmowie z pokrzywdzonym, klient placówki, znany z widzenia pracownikowi sklepu groził mu okaleczeniem kiedy ten chciał go powstrzymać przed kradzieżą. Z obawy o swoje życie mężczyzna pozwolił agresywnemu klientowi opuścić sklep i natychmiast powiadomił Policję. Kryminalni niezwłocznie przystąpili do działania. Dzięki dobremu rozpoznaniu środowiska przestępczego już po kilku dniach od zdarzenia zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu legionowskiego – relacjonuje podkom. Justyna Stopińska z KPP Legionowo.

Jak dodaje w komunikacie legionowska Policja, zatrzymany 38-latek najprawdopodobniej dopuścił się także innych przestępstw. Dokonał szeregu kradzieży, a na początku czerwca kierował groźby karalne i znieważył właścicielkę jednego z osiedlowych sklepów.

Na podstawie przygotowanego materiału dowodowego 38-latkowi przedstawiono zarzuty dotyczące rozboju, kradzieży artykułów spożywczych i przemysłowych na kwotę prawie 2300 złotych oraz kierowania gróźb karalnych i znieważenia.

Mężczyzna, decyzją sądu, został aresztowany na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwa grozi mu nawet 12 lat więzienia.

/red., KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

  1. Tego bandziora powinni dawno zamknąć.Biega po osiedlu z długim nożem od dawna.Teroryzuje porządnych ludzi.W niedzielę 08.09.br.Zranił wspomnianym nożem w godzinach wieczornych przechodnia.Zdarzenie miało miejsce na Kozłówce gdzie znajduje się przejście przez tory kolejowe.Pownien zgnić w więzieniu.Jednak nasze prawo jest bardzo pobłażliwe dla bandytów.Tylko w filmach jest wszystko ładnie.Przestępców karze się bardzo srogo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close