Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Groził nożem swojemu ojcu. Chciał wymusić kupno alkoholu

Reklama

Policjanci z Legionowa aresztowali 33-latka, który jest podejrzany o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad własnym ojcem. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 33-letni mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu, wszczynał awantury, ubliżał, wyzywał i groził ojcu nożem, żądając pieniędzy na alkohol. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec podejrzanego 3-miesięczny areszt tymczasowy.

Reklama

Jak czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, funkcjonariusze interweniowali w związku z awanturą domową. Na miejscu okazało się, że pijany syn groził ojcu nożem kuchennym, żądając, aby ten kupił mu alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 33-latek ma ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

– Mężczyzna został zatrzymany. Dalej sprawą zajęli się dochodzeniowcy. W trakcie zbierania materiału dowodowego funkcjonariusze ustalili, że syn znęca się psychicznie i fizycznie nad ojcem już od kilku lat. 33-latek pod wpływem alkoholu wszczyna awantury, ubliża ojcu, wyzywa go i grozi pozbawieniem życia – informuje rzecznik prasowa KPP Legionowo podkom. Justyna Stopińska.

Mieszkaniec powiatu legionowskiego usłyszał zarzuty wymuszenia rozbójniczego oraz znęcania się nad osobą najbliższą. Na wniosek prokuratury, sąd zastosował wobec 33-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close