Reklama

Legio PomagamLegionowskiPo godzinachWiadomości

Legionowo: Gala Wolontariatu i koncert dla Lidzi

Reklama

W niedzielę (17.05) w legionowskim Ratuszu odbył się koncert charytatywny na wsparcie rehabilitacji Lidzi Chmielewskiej. Impreza rozpoczęła się Galą Wolontariatu, podczas której organizatorzy zrzeszeni w ramach inicjatywy społecznej “Wolontariat Legionowo” przedstawili i uhonorowali instytucje, firmy i osoby fizyczne aktywnie wspierające potrzebujących.

Reklama

Podczas gali zaprezentowany został również nowy projekt społeczny, powstający dzięki dofinansowaniu z funduszy europejskich, skierowany do osób 60+ o nazwie Senioralne Centrum Wolontariatu. Opowiedział o nim szef Uniwersytetu III Wieku, Roman Biskupski.

Oprócz części artystycznej, podczas której odbyły się występy młodszych i starszych artystów oraz aukcje przedmiotów prowadzone przez redaktora Radia “Hobby” Tomasza “Brzozę” Brzezińskiego, w atrium ratusza organizatorzy przygotowali wiele stoisk tematycznych oraz kiermasz pamiątek i książek. O podniebienia zadbała jak zwykle “Gruba Kaśka” i restauracja “Ratusz”. Były także stoiska z ciastami i ciasteczkami.

Miło nam poinformować, że podczas imprezy Legio24 wraz z Gazetą Miejscową oraz Radiem Hobby otrzymały specjalne podziękowania za wkład w ideę legionowskiego wolontariatu.

Fot. Legio24

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close