Reklama

Najważniejsze

Legionowo: Festiwal Smaków Food Trucków już w kwietniu! Jakie atrakcje?

Reklama

Znużeni domową codziennością? Nadciąga wyjątkowa okazja, by spróbować przepysznych dań z różnych zakątków świata. Festiwal Smaków Food Trucków w nowej wersji ,,na wynos” wraca do Legionowa. Już 17 i 18 kwietnia ponownie przydarzy się okazja do kulinarnego świętowania. Na Placu przy Domu Handlowym Maxim zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by ponownie zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Meksyku, Tajlandii, Gruzji, czy Hiszpanii.

Reklama

Nadejście wiosny to doskonały czas, by przywrócić wszystko do życia. Gdy wszystko powoli się zieleni, także food trucki wyjeżdżają w trasę i rozpoczynają sezon na smakowite festiwale. To ten moment, gdy ponownie będzie można rozkoszować się smakiem hiszpańskich churrosów, prawdziwych burgerów, pikantnych tacos czy aromatycznych dań indyjskich.

Organizatorzy postawili nie tylko na jakość i różnorodność dań. Ze względów bezpieczeństwa Festiwal Smaków Food Trucków odbędzie się w opcji na wynos. Na miejscu wystawcy przyrządzą swoje dania, jak zawsze z pasją i miłością do gotowania by zamówione jedzenie smakowało jak najlepiej w domowych pieleszach.

Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach i belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z odległych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą azjatyckie bułeczki baozi, meksykańskie quesadille, wietnamskie sajgonki i makarony z woka. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! Na festiwalu nie możecie przegapić hiszpańskich churrosów z cukrem pudrem.

Ze względu na wprowadzone obostrzenia, wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania zasad bezpieczeństwa dotyczących gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Macie smaka na więcej? Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dotyczące smaków jakie zagoszczą na wydarzeniu czy też będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo apetycznych konkursach! Do zobaczenia!

Festiwal Smaków Food Trucków w Legionowie już w kwietniu, fot. organizatorzy

Strona wydarzenia: facebook.com/events/375752503446207

Co? III Festiwal Smaków Food Trucków

Gdzie? Plac przy DH Maxim, Legionowo

Kiedy? 17 i 18 kwietnia w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)

/red./

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button