Reklama

LegionowskiNajważniejszePo godzinachSport

Legionowo: Ferie w Arenie i na lodowisku

Reklama

Za nami półmetek zimowej laby dla uczniów. W Legionowie w tym czasie przygotowano dla nich szereg zajęć.  – Widok tak dużej liczby dzieci w Arenie Legionowo podczas akcji “Ferie w mieście” cieszy – powiedział w rozmowie z Portalem Legio24.pl Michał Kobrzyński, kierownik Areny.

Reklama

Przez pierwszy tydzień ferii Arena była codziennie oblegana przez blisko setkę dzieci. Do tego najmłodszym często towarzyszyli rodzice. Dodatkowo na zajęcia z animatorem przychodziły przedszkolaki pod czujną opieką wychowawczyń z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Legionowie.

Arena przez cztery godzinny dziennie tętniła życiem! Wszyscy uczestnicy mogli potrenować pod okiem trenerów piłki nożnej Akademii Piłkarskiej 11, potrenować elementy siatkówki z trenerem LTS Legionovia, zagrać w koszykówkę, w tenisa stołowego czy w szachy.

W kolejnym tygodniu ferii drzwi Areny Legionowo będą nadal otwarte dla młodych miłośników sportu. A na koniec ferii. w sobotę (31.01) odbędzie się 4 Turniej VIII Grand Prix Amatorów w Tenisie Stołowym. Dzień później w niedzielę (1.02) Arena Legionowo organizuje wycieczkę pieszą Szlakiem Turystycznym Polski Walczącej. Zapisy na 20km marsz czarnym szlakiem trwają poprzez zgłoszenie mailowe: [email protected]. Więcej szczegółów na temat turnieju tenisa stołowego i wycieczki można znaleźć na profilu facebookowym Areny Legionowo.

Tuż obok Areny kolejne setki dzieci, młodzieży i dorosłych korzysta z lodowiska. Szkoda tylko, że pogoda nie sprzyja aktywnemu wypoczynku na tafli. Temperatury są dodatnie, pada deszcz ze śniegiem. Miejmy nadzieję, że kolejny tydzień pod tym względem okaże się bardziej zimowy i sprzyjający jeździe na łyżwach.

/Michał Machnacki/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close