Legionowo: Dzień Otwartych Strażnic najbardziej ucieszył dzieci!

Pokazy ratownictwa, sprzętu strażackiego oraz pożar w wiosce Smerfów, który trzeba było ugasić to główne atrakcje Dnia Otwartego Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej w Legionowie. Z niedzielnej (3.05) imprezy najbardziej zadowoleni byli najmłodsi mieszkańcy miasta.

Najmłodsi, którzy przybyli w towarzystwie rodziców byli zachwyceni niedzielnym spotkaniem ze strażakami. Możliwość wejścia do ciężkiego wozu gaśniczego, włączenia syreny dźwiękowej, czy też zabawa w gaszenie płonącej wioski Smerfów cieszyły się największym powodzeniem wśród dzieci, które wprost nie chciały od strażaków wychodzić.

Nieco starsi mogli zobaczyć pokazy ratownictwa medycznego oraz zapoznać się z najnowocześniejszym sprzętem. Ci bardziej dociekliwi dopytywali o szczegóły przeprowadzanych akcji i techniki stosowane przez straż pożarną.

Tegoroczny Dzień Otwarty w legionowskich strażnicach PSP i OSP można z całą pewnością zaliczyć do udanych, co doskonale widać na zdjęciach w naszej fotogalerii. Warto dodać, że w niedzielę (3.05) swoje strażnice dla zwiedzających otworzyły wszystkie Ochotnicze Straże Pożarne w powiecie legionowskim.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Dzień Otwartych Strażnic najbardziej ucieszył dzieci!"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *