ReklamaLegio EduLegionowskiWiadomości

Legionowo: „Dzień Misia” w Przedszkolu Miejskim nr 2

Reklama

W ubiegły piątek (25.11) w Przedszkolu Miejskim nr 2, przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Legionowie miało miejsce niecodzienne wydarzenie – „Dzień Misia”. Z tej okazji przygotowano dla najmłodszych wiele wyjątkowych atrakcji – gry i zabawy, „misiowe jadło” oraz muzyczną podróż po świecie. Nie zabrakło także gości – koleżanek i kolegów z innych przedszkoli. „Dzień Misia” zorganizowano w tej placówce już po raz ósmy.

Reklama

„Dzień Misia” organizowany cyklicznie przez Przedszkole Miejskie nr 2, z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia to wydarzenie na skalę powiatu. Biorą w nim bowiem udział także wychowankowie innych przedszkoli z Legionowa, Łajsk, Chotomowa, czy Wieliszewa. W tym wyjątkowym dniu na przedszkolaków czekały między innymi zabawy ruchowe, spotkanie z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjacielem Milusiem, prace plastyczne, tradycyjne “misiowe jadło” oraz muzyczna podróż po świecie.

Spotkaniu przedszkolaków zawsze towarzyszy ogłoszenie wyników konkursu plastycznego dla dzieci i rodziców. Tematem tegorocznego konkursu były miniatury znanych miejsc turystycznych Polski, Europy i świata pod hasłem “Misia podróże małe i duże”. Prace zgłoszone do tego konkursu, wystawione w przedszkolu okazały się być także niezwykłym tłem dla pamiątkowych fotografii.

– Wszystkim rodzicom, którzy przyłączyli się do zabawy serdecznie gratulujemy fantastycznej postawy i zaangażowania – mówi naszej redakcji nauczycielka przedszkola, Jadwiga Dobrogowska.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close