Reklama
LegionowskiWiadomościZdrowie

Legionowo: Dystrybucja darmowych maseczek dla każdego mieszkańca ruszy 29 marca

Reklama

W przyszłym tygodniu w Legionowie ruszy dystrybucja bezpłatnych maseczek ochronnych. Maseczkę otrzyma każdy mieszkaniec – czytamy w komunikacie Urzędu Miasta Legionowo. Ze względów bezpieczeństwa maseczki będą pozostawione w skrzynce na listy.

Reklama

– W zaledwie kilka dni przygotowujemy szybką, skuteczną i bezpieczną metodę dostarczenia maseczek do każdego z mieszkańców miasta. Wiąże się to z olbrzymią pracą logistyczną. Pamiętajmy, że dystrybucja musi potrwać, ale bezpieczeństwo jest najważniejsze. Bezpośrednie dostarczanie jest pracochłonne i czasochłonne, lecz zapobiega dodatkowym wyjściom z domu oraz ewentualnym kolejkom w punktach dystrybucji maseczek. Jednocześnie chciałabym podziękować za współpracę Ochotniczej Straży Pożarnej, która odebrała, przewiozła i magazynuje maseczki ochronne – mówi Justyna Borawska, kierownik Referatu Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Legionowie.

Dystrybucja maseczek rozpocznie się w przyszłym tygodniu (od 29 marca). Ze względów bezpieczeństwa będą one pozostawiane w skrzynkach na korespondencję. Przed dostarczeniem każdy pakiet zostanie umieszczony w kopercie i pozostawiony na 72 godz. „kwarantanny”. Bezpłatne maseczki dla mieszkańców Legionowa przekazał Wojewoda Mazowiecki.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close