ReklamaNajważniejsze

Legionowo: Dwóch mężczyzn uratowanych przed zamarznięciem. Pomogły zgłoszenia od mieszkańców

Reklama

W poniedziałek (18.01) legionowscy policjanci uratowali przed zamarznięciem dwóch mężczyzn – informuje w komunikacie Komenda Powiatowa Policji w Legionowie. Jeden z nich znajdował się w przedsionku kościoła, drugi na klatce schodowej jednego z bloków.

Reklama

Pierwsza interwencja miała miejsce około godziny 13:00. Dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie, że w przedsionku jednego z legionowskich kościołów leży jakiś mężczyzna. Na miejsce natychmiast skierował policyjny patrol. Mundurowi ustalili, że mężczyzna nie wymaga pomocy medycznej. Był jednak nietrzeźwy. Ponieważ znajdował się w okolicznościach zagrażających jego życiu, został on doprowadzony do legionowskiej komendy w celu wytrzeźwienia.

Kolejne zgłoszenie wpłynęło przed godziną 15:00. Na klatce schodowej jednego z bloków siedział nietrzeźwy zziębnięty mężczyzna. Pod wskazany adres niezwłocznie udali się mundurowi. Będący na miejscu zespół ratownictwa medycznego przebadał 43-latka. Mężczyzna nie wymagał hospitalizacji, jednak z uwagi na stan upojenia alkoholowego także i on trzeźwiał pod opieką legionowskich policjantów.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close