Reklama

Legionowski

Legionowo: W licytacji wziął udział tylko „Bajkowy Dom”

Reklama

Lokal przy ul. Jagiellońskiej 40 w Legionowie został ponownie wydzierżawiony sieci prywatnych przedszkoli „Bajkowy Dom”. Nieruchomość ma zostać przeznaczona na działalność oświatową.

Reklama

Kilka lat temu w budynku przy ul. Jagiellońskiej 40 mieściło się gminne przedszkole. Później nieruchomość była zajmowana przez prywatną placówkę oświatową, wchodzącą w skład sieci „Bajkowy Dom”, której właścicielką jest Ewa Szepel. Natomiast w październiku bieżącego roku odbyła się licytacja, która miała wyłonić nowego dzierżawcę obiektu.

Bajkowy Dom  bez konkurencji

Z przedstawionej dokumentacji wynika, że do przeprowadzonego przetargu (licytacji) dopuszczony został tylko Bajkowy Dom. Oznacza to, że budynek, wraz z jednym z najatrakcyjniejszych placów zabaw w Legionowie, przez najbliższe trzy lata znów pozostanie „we władaniu” tej firmy. Wybrany dzierżawca będzie musiał płacić miesięczny czynsz w wysokości 10 000 złotych netto.

Zgodnie z warunkami przetargu, nieruchomość przy ulicy Jagiellońskiej 40 musi zostać przeznaczona na działalność oświatową. Jak poinformował nasza redakcję Zastępca Prezydenta Miasta Legionowo, Piotr Zadrożny, chęć udziału w licytacji zgłosił tylko Bajkowy Dom.

/em/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

  1. szkoda iz przed kolejna dzierzawa nikt nie zadal pytania sasiadom jak sie wspolzyje z owym przedszkolem – se smrodem jaki idzie od zwierzat ktore sa na posesji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close