Legionowo: Darmowe lekcje samoobrony dla mieszkańców

Fot. pixabay.com/CC0 Public Domain

Uczniowie legionowskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej zapraszają wszystkich chętnych mieszkańców Legionowa i powiatu legionowskiego na bezpłatne zajęcia z samoobrony. Będą one prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów z „Akademii Samoobrony”.

Pierwsze zajęcia odbędą się już w najbliższą sobotę (20.02), kolejne planowane są za tydzień. Na kursie zostaną zaprezentowane i przećwiczone podstawowe techniki samoobrony, dzięki którym każdy będzie w stanie obronić się przed potencjalnym zagrożeniem. – Na zajęcia należy zabrać ze sobą luźny, sportowy strój (najlepiej spodnie zakrywające kolana) i pozytywną energię! Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego – czytamy w komunikacie przesłanym naszej redakcji przez organizatorów kursu.

Bezpłatne zajęcia z samoobrony są organizowane przez grupę licealistek w ramach ogólnopolskiej olimpiady „Zwolnieni z teorii”. Zajęcia odbywać się będą w gmachu LO im. Konopnickiej w dniach 20 i 27 lutego. Początek zajęć planowany jest o godz. 12:15, koniec zaś dwie godziny później.

Zapraszamy także na stronę akcji na facebooku.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Darmowe lekcje samoobrony dla mieszkańców"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *