Legionowo: Chora zazdrość i stalking

Fot. sxc.hu

Legionowscy policjanci zatrzymali 28-letniego Michała S., który śledził swoją 22-letnią koleżankę i publicznie, stojąc pod blokiem wyznawał miłość. Na domiar złego mężczyzna groził śmiercią chłopakowi dziewczyny.

Dziewczyna podczas składania zeznań w legionowskiej komendzie nie kryła, że z powodu zachowań 28-letniego Michała S. czuje się zagrożona. Podobnie zresztą jak jej obecny chłopak. Jak zeznała pokrzywdzona 28-latek od ponad pół roku śledził ją, wyczekiwał pod jej blokiem oraz na każdym kroku, publicznie wyznawał jej miłość. Poza tym Michał S. miał grozić jej chłopakowi pozbawieniem życia.

Po zgłoszeniu policjanci zaczęli szukać podejrzanego. Jak można się domyślać został zatrzymany w okolicy bloku, w którym mieszkała pokrzywdzona. Po przewiezieniu na komendę Michał S. usłyszał zarzut uporczywego nękania, czyli stalkingu oraz wygłaszania gróźb karalnych.

Po zapoznaniu się z aktami sprawy prokurator zakazał Michałowi S. zbliżania się do 22-letniej koleżanki oraz jej chłopaka, a także  objął 28-latka policyjnym dozorem.

Michałowi S. grozi do 3 lat więzienia.

/red/

1 raz komentowano artykuł "Legionowo: Chora zazdrość i stalking"

  1. Bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz 🙂

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *