Reklama
LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Chciał ukraść portfel, groził pobiciem. 32-latek już w areszcie

Reklama

Policjanci z zespołu patrolowo – interwencyjnego legionowskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie rozboju. 32-latek, grożąc pobiciem chciał ukraść pokrzywdzonemu portfel. Mieszkaniec powiatu legionowskiego został tymczasowo aresztowany.

Reklama

Jak informuje w komunikacie Komenda Powiatowa Policji w Legionowie, do zdarzenia doszło w miniony czwartek (26.11) w godzinach wieczornych. Dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o usiłowaniu rozboju. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że idąc jedną z ulic w Legionowie został zaczepiony przez mężczyznę, który grożąc mu pobiciem zażądał od niego pieniędzy. Zgłaszającemu udało się uciec i o całym zajściu powiadomić Policję.

Przekazany przez pokrzywdzonego rysopis napastnika oraz szybka reakcja mundurowych doprowadziła do zatrzymania 32-latka. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Mieszkaniec powiatu legionowskiego usłyszał zarzut usiłowania rozboju. Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

  1. Jedna z ulic .. ale jaka ulica ? I w jakich dokladnie godzinach?? Czemu nie ma takiej informacji. Czesto zdarza sie ze wskazuja nie tego czlowieka ktory naprawde cos zrobil.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close