ReklamaLegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Chciał „skoczyć” po chleb. Potrącił go samochód

Reklama

Do kolejnego w ostatnim czasie potrącenia pieszego doszło w poniedziałek (1.02) w Legionowie. Tym razem winnym spowodowania wypadku okazał się być najprawdopodobniej sam pieszy, który przebiegał przez DK61 w niedozwolonym miejscu. Mężczyzna z ogólnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Reklama

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek – około godz. 6:35 – kiedy to 64-letni mieszkaniec miejscowości Stanisławów (gmina Nieporęt) znajdując się po stronie supermarketu Kaufland postanowił zaopatrzyć się w świeże pieczywo w piekarni znajdującej się po przeciwnej stronie ul. Zegrzyńskiej (DK61). Przebiegając przez jezdnię nie zauważył jednak nadjeżdżającego volkswagena passata kierowanego przez 60-letniego mieszkańca gminy Wieliszew, Dariusza M. Doszło do zderzenia w wyniku którego 64-latek doznał obrażeń na tyle dużych, że wezwany na miejsce zespół pogotowia ratunkowego zdecydował o przewiezieniu go do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Okoliczności wypadku badają policjanci. Na razie wiadomo tylko tyle, że kierowca passata nie był pod wpływem alkoholu. Trzeźwość poszkodowanego zostanie ustalona po przeprowadzeniu badania krwi.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close