Legionowo: Chcesz zostać uczniem Liceum Konopnickiej? Przyjdź na spotkanie informacyjne

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Legionowie, fot. Legio24

Chcesz zostać uczniem Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej? Przyjdź na specjalne spotkanie informacyjne dla kandydatów do klas pierwszych, które odbędzie się w piątek (3.03). Podczas spotkania dowiesz się o ciekawych przedsięwzięciach i innowacjach pedagogicznych realizowanych w szkole, poznasz instytucje współpracujące z placówką oraz sprawdzisz jej ofertę edukacyjną. Początek spotkania zaplanowano na godz. 18:00.

– Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz społeczność Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Legionowie zapraszają uczniów kl. III gimnazjum oraz ich rodziców na spotkanie informacyjne dla kandydatów do klas I LO, które odbędzie się  3 marca o godz. 18.00 w sali gimnastycznej Powiatowego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Legionowie, ul. Piłsudskiego 26. W czasie spotkania będzie można zapoznać się z aktualną ofertą edukacyjną szkoły, dowiedzieć się o ciekawych przedsięwzięciach, innowacjach pedagogicznych i projektach realizowanych w szkole oraz poznać instytucje współpracujące z placówką – czytamy w zaproszeniu wystosowanym przez dyrekcję najstarszego legionowskiego liceum.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Chcesz zostać uczniem Liceum Konopnickiej? Przyjdź na spotkanie informacyjne"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *