Legionowo: Bilans poniedziałkowych zamieszek – 13 osób zatrzymanych

Fot. Legio24.pl

13 osób zatrzymała w poniedziałek (16.03) policja w związku z zamieszkami przed Komendą Powiatową Policji w Legionowie. 1 osoba została ranna, to policjant, który został uderzony butelką w twarz.

Oddziały prewencji zatrzymały 13 osób biorących udział w poniedziałkowych zamieszkach na ul. Jagiellońskiej w Legionowie. Jak poinformowało naszą redakcję Biuro Prasowe Komendy Stołecznej Policji, głównie są to osoby młode. Większość z nich była pijana. Jedna osoba posiadała przy sobie narkotyki.

W zamieszkach ranny został policjant prewencji, który został trafiony butelką w twarz. Policjant na szczęście po opatrzeniu ran i założeniu szwów został zwolniony do domu.

/red/

2 razy komentowano artykuł "Legionowo: Bilans poniedziałkowych zamieszek – 13 osób zatrzymanych"

  1. Szkoda, że ludzie muszą w taki sposób pokazywać, że mamy państwo w państwie. Ta ,,większość pijana, jeden z narkotykami” mogą mieć więcej honoru i szacunku dla innego szarego człowieka od tych ,,wspaniałych” policjantów,po przysiędze, którzy żyją nad prawem, bo koledzy z pracy i sądy ich obstawiają.

  2. “Większość pijana, jeden z narkotykami” – oto jest przekrój ludzi uczestniczących w “manifestacji” ku pamięci. To nieudacznicy, ćpuny i bezrobotni dla których każda okazja jest dobra do zadymy. Policja powinna od razu nie czekając na eskalację zacząć ich napier…ać pałami – tak profilaktycznie i dla własnego treningu. Przecież mamy w L-wie szkołę CSP, więc była by to dla słuchaczy dobra praktyka.

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *