Legionowo: Bił i kopał swoją dziewczynę. Jej dramat trwał ponad rok

Adam M. podczas policyjnego przesłuchania, Fot. KPP Legionowo

Policjanci z Legionowa zatrzymali 30-letniego Adama M. Mężczyzna jest podejrzany o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad swoją dziewczyną, trwające nieprzerwanie od ponad roku. Wyzwiska, zastraszanie, bicie i kopanie to była codzienność, którą fundował swojej partnerce 30-latek. Kobieta w końcu nie wytrzymała i o wszystkim powiadomiła policjantów. Ci zatrzymali Adama M. i postawili mu zarzuty. Na rozprawę mężczyzna poczeka w areszcie. Grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Dramat w tej rodzinie trwał nieprzerwanie od przeszło roku. – Jak ustalili legionowscy śledczy, Adam M. od początku związku kontrolował kobietę i utrudniał jej kontakty z rodziną. Ponadto znęcał się nad nią, a będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury domowe, ubliżał swojej partnerce, niszczył domowe przedmioty i groził pozbawieniem życia. Do tego wszystkiego mężczyzna stosował wobec niej przemoc fizyczną – bił ją i kopał po całym ciele – relacjonuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo. – Tydzień temu mężczyzna wrócił do domu po alkoholu i ponownie wszczął awanturę. Kobieta z małym dzieckiem uciekła przed agresorem do toalety i zamknęła drzwi. Mężczyzna wybił wtedy ręką dzielącą ich szybę i mimo odniesionych obrażeń, nawet przy przybyłych na miejsce policjantach i ratownikach medycznych, nadal próbował uderzyć kobietę – dodaje rzeczniczka legionowskich policjantów.

Funkcjonariusze widząc te dantejskie sceny zatrzymali 30-letniego Adama M. i  po przeprowadzeniu dochodzenia doprowadzili go przed oblicze prokuratora gdzie usłyszał zarzuty. Sąd Rejonowy w Legionowie przychylił się do wniosku śledczych prowadzących tę sprawę i podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.

Jak dodaje podkom. Kuligowska z KPP Legionowo, Adam M. był w przeszłości wielokrotnie karany i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Za czyny, których dopuścił się wobec swojej dziewczyny grozi mu nawet 5 lat więzienia.

/red/

2 razy komentowano artykuł "Legionowo: Bił i kopał swoją dziewczynę. Jej dramat trwał ponad rok"

  1. a czemu nie pokażecie jego twarzy??? trzeb wszystkim pokazać tego damskiego boksera!!!

  2. No,nie masochistka przez rok pozwoliła z siebie robić worek treningowy dla zwyrodnialca.Dziewczyny!!!Dziewczyny!!! – Szanujcie się!!

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *