Legionowo: “Biała Sobota” w przychodni wojskowej już 20 maja

Fot. www.wspl-legionowo.pl

W sobotę (20.05) w Przychodni Wojskowej na os. Piaski w Legionowie zostanie zorganizowana “Biała Sobota”. W programie poza tradycyjnymi, przy takich okazjach, bezpłatnymi badaniami i konsultacjami zaplanowano również pokazy, atrakcje dla dzieci oraz poczęstunek prawdziwą żołnierską grochówką. Co bardzo ważne, na badania obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne.

W bogatej ofercie bezpłatnych badań, przygotowanych z okazji Białej Soboty, znajdują się konsultacje stomatologiczne, ginekologiczne, kardiologiczne, dermatologiczne, neurologiczne, rehabilitacyjne oraz pediatryczne. Każdy z zainteresowanych będzie mógł także zmierzyć sobie ciśnienie krwi, zbadać wzrok i słuch oraz wyliczyć wskaźnik wagi BMI. Na konsultacje lekarskie obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne pod numerem telefonu 22 381 25 25 w. 4. Zapisy są prowadzone od poniedziałku – 8 maja.

Jakie atrakcje dodatkowe?

Biała Sobota w przychodni wojskowej to nie tylko badania i konsultacje medyczne. Organizatorzy przygotowali także szereg atrakcji dodatkowych dla całych rodzin. Będzie można między innymi obejrzeć pokaz sprzętu wojskowego, umiejętności wojskowych strażaków, czy ratownictwa medycznego. Nie zabraknie wielu atrakcji dla dzieci, specjalnej oferty sklepu medycznego oraz stoisk promocyjnych. O godz. 9:30 rozpocznie się także specjalna akcja krwiodawstwa.

Szczegóły na plakacie poniżej:

/red/

4 razy komentowano artykuł "Legionowo: “Biała Sobota” w przychodni wojskowej już 20 maja"

  1. Może to taki “cichy sondaż”,aby zorientować się co na to mieszkańcy?? W dzisiejszych czasach wszystko nożliwe,szczególnie wtedy,gdy chodzi o kasę.

  2. Ktoś zrobił sobie niezłą zabawę z rzekomą budową meczetu w Legionowie, cała intryga szyta grubymi nićmi
    Że ktoś na to się nabiera, zdjęcie rzekomych fundamentów na których ma powstać meczet w którym ma modlić się 300 osób a w rzeczywistości zdjęcie fundamentu na których nie da się nawet postawić domku jednorodzinnego
    Zresztą na Targowej nie jest realizowana żadna inwestycja na taką skalę

  3. Kwiatkowski z Legionowa | 11/05/2017, godz. 10:09 |

    Władze Legionowa zapewniają że nie ma takiej opcji…. i tego obawiam się. Przed budową kauflandu na “Piaskach” zapewnienia były identyczne…. Kaufland stoi, czyli meczet ma w Legionowie duże szanse na powstanie.

  4. co z budową meczetu w Legionowie (pisze o tym powiatowa), kto wpadł na taki pomysł by dewastować miasto, czy mieszkańcy muszą się w…ć na władze w tym przypadku wrogie Polsce i mieszkańcom?

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *