ReklamaLegionowskiWiadomości

Legionowo: Będzie nowy blok na os. Piaski. Wybudują go w miejscu byłego Klubu Garnizonowego

Reklama

Na legionowskim osiedlu Piaski powstanie nowy blok. Wniosek o ustalenie lokalizacji nowej inwestycji mieszkaniowej przesłał na początku grudnia do Rady Miasta prezydent Smogorzewski. Nowy budynek ma powstać w okolicy parkingu wielopoziomowego i restauracji Carska.

Reklama

Jak informuje na swoim profilu na portalu społecznościowym Facebook radny Rady Miasta Legionowo z ramienia Stowarzyszenia Nasze Miasto Nasze Sprawy, Mirosław Grabowski 5 grudnia 2019 roku do Rady Miasta, za pośrednictwem Prezydenta Legionowa wpłynął wniosek o ustalenie lokalizacji inwestycji mieszkaniowej polegającej na budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym na nieruchomości przy ul. Zegrzyńskiej 1, czyli na terenie działki o nr ew. 1/748 w obr. 63. Obecnie znajdują się w tym miejscu ruiny byłego Klubu Garnizonowego.

W 4-kondygnacyjnym budynku znajdzie się miejsce dla 64 lokali mieszkalnych. Do dyspozycji właścicieli będzie też podziemny parking na 59 samochodów. Pozostałe miejsca parkingowe mają zostać zlokalizowane obok budynku.

Nowy blok planuje wybudować firma Laterion z Nowego Dworu Mazowieckiego.

Nie chcesz nowego bloku? Napisz do ratusza

Mieszkańcy Legionowa mogą składać uwagi dotyczące planów lokalizacji dla tej inwestycji. Należy to zrobić w formie pisemnej do końca grudnia 2019 roku. Swoje wnioski należy kierować pod adres: Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, 05-120 Legionowo, bądź za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres: [email protected]

Wizualizacja nowego bloku:

Ruiny Klubu Garnizonowego:

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close