Reklama

LegionowskiWiadomości

Legionowo: Będzie kiermasz świąteczny z prawdziwego zdarzenia. Czekają na zgłoszenia kupców

Reklama

Urząd Miasta Legionowo planuje w tym roku zorganizować kiermasz świąteczny z prawdziwego zdarzenia. Do tego celu zostanie wykorzystana wyremontowana część targowiska miejskiego. Kupcy, którzy chcą sprzedawać swoje produkty na kiermaszu mogą się już zgłaszać. Świąteczny jarmark ma trwać od 19 do 23 grudnia.

Reklama

– Zbliża się radosny czas Świąt Bożego Narodzenia. Przygotowujemy się by był to szczególny czas pełen rodzinnego ciepła, przyjaźni, radości, życzliwości i pogody ducha, w której każdy stara się o prezenty dla bliskich. Chcielibyśmy, aby ten czas przedświąteczny stał się okazją do zaprezentowania naszym mieszkańcom oferty firm działających na terenie Legionowa – czytamy w komunikacie ratusza.

Kupcy mogą zgłosić chęć uczestnictwa w kiermaszu za pośrednictwem strony internetowej UM Legionowo do dnia 10 grudnia. – Po tej dacie pracownicy Referatu Kultury i Współpracy skontaktują się w sprawie uzgodnienia szczegółów – informują urzędnicy magistratu.

Nie każdy będzie się mógł wystawić

Jak zaznacza Urząd Miasta Legionowo, w przypadku powtarzającego się rodzaju asortymentu, urzędnicy zastrzegają sobie prawo podjęcia współpracy jedynie z niektórymi firmami. Decydować ma kolejność zgłoszeń.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

  1. Witam. Mam pytanie odnośnie kiermaszu w Legionowie który odbywa się w niedzielę kiedy będzie otwarty?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close