ReklamaLegionowskiListy do redakcji

Legionowo: Administracyjne niedoróbki – list od mieszkańca os. Piaski

Reklama

Zaniedbany Park im. Kościuszkowców, bezpieczeństwo mieszkańców, koszty i zasadność modernizacji parku, problemy alkoholowe i lekceważenie symboli państwowych – te tematy poruszył w liście przesłanym do naszej redakcji mieszkaniec osiedla Piaski – Jerzy Kantor.

Reklama

Jerzy Kantor wyjątkowo uważnie patrzy na działania Rady Miasta Legionowo i legionowskich radnych. Mieszkaniec os. Piaski przesłał do Redakcji Legio24.pl obszerny list. Wytyka w nim błędy i niedopatrzenia, które według niego przez 4 lata kadencji powinny zostać naprawione, a z którymi wciąż muszą się zmagać mieszkańcy. Zapraszamy do lektury tekstu.

Fot. Legio24.pl
Fot. Legio24.pl

 

Na prośbę autora zamieszczamy poniżej korespondencję Jerzego Kantora z Radą Miasta Legionowo oraz legionowską strażą miejską. Korespondencja ta dotyczy problemów mieszkańców osiedla położonego przy ulicy Zegrzyńskiej. Pan Kantor ma nadzieję, że prezentacja wymiany zdań, jaka odbyła się w styczniu 2013 roku, pozwoli mieszkańcom dostrzec niedoskonałości działań urzędników i radnych oraz zwróci uwagę na ważkie, według niego, sprawy osiedla.

Dodajmy, że Jerzy Kantor nie kandyduje ani na radnego, ani na inne stanowisko. Jego aktywność w czasie przedwyborczym powodowana jest jedynie dbałością o jakość pracy urzędu.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

3 razy komentowano

  1. Do Pana Czarka.
    Do szkoły kolego! Czytać ledwo, ledwo! A pisać jeszcze gorzej! Do szkoły! Innego wyjścia nie ma.

  2. Od kiedy Os. Policyjne jest częścią Os. Piaski? Żaden z wymienionych radnych nie mieszka na Os. Piaski.

  3. Geniusz, który wzywa Straż Miejską i nasyła dziennikarzy z TiO na uczestników uroczystości z okazji Dnia Kościuszkowca, składających kwiaty pod Kamieniem – bo mu za głośno. No cóż, Pan Kantor chciałby stworzyć parki zamknięte dla mieszkańców. Z tej nienawiści do radnego Dziedzica zapomniał, że z tego okręgu w radzie zasiadają jeszcze tacy “mieszkańcy” osiedla jak: Brański, Zawada, Łaniewska i Klejment. Aktualnie jedynym mieszkańcem osiedla jest Głażewski. Startujący obecnie z okręgu nr 5 Dziedzic nie jest złym kandydatem, bo to jedyny radny, który na co dzień żyje sprawami osiedla Piaski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close