Reklama
LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: 8 osób zatrzymanych podczas zamieszek

8 osób biorących udział w niedzielnych (15.03) zamieszkach pod Komendą Powiatową Policji w Legionowie zostało zatrzymanych przez interweniujących funkcjonariuszy. Wszystkim grozi nawet 3 lata pozbawienia wolności.

Reklama

Wszystkim zatrzymanym w niedzielę uczestnikom demonstracji najprawdopodobniej zostanie postawiony zarzut napaści na policjantów. Mundurowi już wszczęli śledztwo w tej sprawie. Niewykluczone, że liczba zatrzymanych wzrośnie, bo tłum atakujący budynek komendy był obserwowany przez policyjnego drona, który rejestrował przebieg zajścia.

Rannych 6 funkcjonariuszy

Podczas zamieszek rannych zostało 6 policjantów. Jeden z nich ma najprawdopodobniej złamaną rękę, pozostali głównie obrażenia po uderzeniach kamieniami i butelkami. Stan wszystkich jest dobry. Po opatrzeniu przez lekarzy zostali zwolnieni do domów.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

7 razy komentowano

  1. no witam witam 😀 a wienc moim zdaniem no to ja nie wiem po co ten cały ambaras, życia to już nie zwróci i wystarczyłoby uczcic minutom ciszy tego chłopaka a nie takie bójki

  2. Czy ci młodzi ludzie myślą ,chyba raczej nie ! Niby zebrali się po to by uczcić pamięć tego młodego chłopaka który zginął. Czy uczczenie pamięci nie powinno polegać na zapaleniu znicza , minutą ciszy , modlitwą? A nie bójką . Jak zwykle młodzież z legionowa się popisała . W piękny sposób pożegnali RAFAŁA . Wstyd !!!

  3. wszyscy co tam przyszli robić demolkę też pewnie niewinni ……………..niewinni to byli jak spali imieli po 5 lat

  4. Dlaczego Ci ludzie mają być karani, skoro zostali potraktowani bardzo źle?, w tym tłumie są osoby, które straciły kolegę przez policjanta z owej komendy ; x.

    Szkoda, że pismak nie uwzględnił tego ; c.

  5. i co z tego jak nie winy chłopak nie życje to co się stało to już nie bd takie samo jak on by był

  6. To teraz Roman zamiast hybrydy musi Rosomaka kupic atakie bezpieczne miasto miało byc według stztystyk policji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button