Legionowo: 8 osób zatrzymanych podczas zamieszek

8 osób biorących udział w niedzielnych (15.03) zamieszkach pod Komendą Powiatową Policji w Legionowie zostało zatrzymanych przez interweniujących funkcjonariuszy. Wszystkim grozi nawet 3 lata pozbawienia wolności.

Wszystkim zatrzymanym w niedzielę uczestnikom demonstracji najprawdopodobniej zostanie postawiony zarzut napaści na policjantów. Mundurowi już wszczęli śledztwo w tej sprawie. Niewykluczone, że liczba zatrzymanych wzrośnie, bo tłum atakujący budynek komendy był obserwowany przez policyjnego drona, który rejestrował przebieg zajścia.

Rannych 6 funkcjonariuszy

Podczas zamieszek rannych zostało 6 policjantów. Jeden z nich ma najprawdopodobniej złamaną rękę, pozostali głównie obrażenia po uderzeniach kamieniami i butelkami. Stan wszystkich jest dobry. Po opatrzeniu przez lekarzy zostali zwolnieni do domów.

/red/

7 razy komentowano artykuł "Legionowo: 8 osób zatrzymanych podczas zamieszek"

 1. lalalalala | 17/03/2015, godz. 21:50 |

  no witam witam 😀 a wienc moim zdaniem no to ja nie wiem po co ten cały ambaras, życia to już nie zwróci i wystarczyłoby uczcic minutom ciszy tego chłopaka a nie takie bójki

 2. Czy ci młodzi ludzie myślą ,chyba raczej nie ! Niby zebrali się po to by uczcić pamięć tego młodego chłopaka który zginął. Czy uczczenie pamięci nie powinno polegać na zapaleniu znicza , minutą ciszy , modlitwą? A nie bójką . Jak zwykle młodzież z legionowa się popisała . W piękny sposób pożegnali RAFAŁA . Wstyd !!!

 3. wszyscy co tam przyszli robić demolkę też pewnie niewinni ……………..niewinni to byli jak spali imieli po 5 lat

 4. Ogoniasty | 16/03/2015, godz. 13:03 |

  Dlaczego Ci ludzie mają być karani, skoro zostali potraktowani bardzo źle?, w tym tłumie są osoby, które straciły kolegę przez policjanta z owej komendy ; x.

  Szkoda, że pismak nie uwzględnił tego ; c.

 5. i co z tego jak nie winy chłopak nie życje to co się stało to już nie bd takie samo jak on by był

 6. miasto bezpieczne , może trzeba przymknąć łobuzerie.

 7. To teraz Roman zamiast hybrydy musi Rosomaka kupic atakie bezpieczne miasto miało byc według stztystyk policji

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *