Legionowo: 7 radiowozów prewencji przyjechało z Warszawy

Po godz. 16:00 do Legionowa zjechały radiowozy policjantów prewencji. Fot. Czytelnik Legio24.pl

Jak informują czytelnicy Legio24.pl około godz. 16:15 do Legionowa zjechało 7 radiowozów z policjantami prewencji. Radiowozy przyjechały z Warszawy na sygnałach świetlnych. Czy policja przygotowuje się na wieczór?

Czy stołeczna policja woli „dmuchać na zimne” i już przygotowuje się na wieczorną manifestację pod Komendą Powiatową Policji w Legionowie? Jak informuje nasz czytelnik około godz. 16:15 ulicą Sobieskiego przejechało 7 radiowozów z policjantami prewencji. Auta kierowały się w stronę KPP Legionowo.

Przypomnijmy, że na godz. 19:00 zapowiedziano kolejne protesty pod siedzibą legionowskich policjantów. Wydarzenie zachęcające do protestu utworzyły na Facebook-u osoby związane z kandydatem na prezydenta, Januszem Korwin – Mikke. On sam ma się pojawić w Legionowie w towarzystwie Przemysława Wiplera.

Władze Legionowa wraz z rodziną tragicznie zmarłego Rafała W. apelują do wszystkich mieszkańców o nieuczestniczenie w zapowiadanym proteście.

Aktualizacja godz. 17:00

Około godz. 17:00 przyjechały kolejne oddziały prewencji. Tym razem kierowały się od DK61 ulicą Sobieskiego i dalej Piłsudskiego, Jagiellońską w stronę KPP Legionowo.

/red/

5 razy komentowano artykuł "Legionowo: 7 radiowozów prewencji przyjechało z Warszawy"

 1. wścibski | 17/03/2015, godz. 08:12 |

  Patryk Kołodziej ale najpierw byś się spoił piwskiem i naćpał żeby mieć odwagę a do tego jeszcze byś kolegów zawołał taki kozak z Ciebie w tłumie.

 2. Ciekawe, jakie zdanie na TEN temat mają rodzice innych narkomanów? Ja znam dwoje z nich. Nie są zachwyceni takim obrotem sprawy! W swojej bezsilności, bardzo popierają działania Policji! Ja też!
  Bez powodu nikt nie ucieka przed Policją! Mnie jeszcze nigdy nie zatrzymali “dla jaj”!
  Nigdy nie ganiali mnie dla draki i nigdy nie kontrolowali za “cichy chód po ulicy”!
  Tego typu sprawy zawsze są przygotowane w najdrobniejszych szczegółach, I oczywiście za “coś”!
  Nigdy nie kontroluje się bez powodu. Widocznie Ś.P. Rafał pojawił się w miejscu obserwowanym przez Policję w chwili gdy trwały tzw. czynności operacyjne wymierzone w osoby prowadzące UDOKUMENTOWANĄ działalność dilerską. Czy był tylko ofiarą? To pokażą wyniki śledztwa, nie my! Emocje nigdy nie są wyznacznikiem prawdy! Albo chcemy, żeby Policja pilnowała spokoju, albo popieramy anarchię i samowolę, i bezkarność młodych “frustratów” ! Ja też mam wiele powodów do niezadowolenia ale nie idę z kamieniami na komendę !!!!!!!!!!!

 3. Patryk Kołodziej | 16/03/2015, godz. 19:17 |

  Chciałbym złapać takiego pajaca, co wyzywa od ćpunów, nieudaczników i usłyszeć to w twarz. Anonimowość w internecie = 100% bezpieczeństwa i daje możliwość obrażania innych? Ludzie, przemyślcie te swoje wpisy zanim naciśniecie enter.

 4. @voltan Idź się wypłacz komendantowi w pałkę.

 5. Popieram w 100% policję!!! Życzę połamania pałek dzisiaj na tych ćpunach, kibolach i innych nieudacznikach “manifestujących” w L-wie.

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *