Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: 7 godzin szukali zaginionej kobiety. Znalazła się cała i zdrowa

Reklama

W poniedziałek (22.02) około godz. 16:00 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie zostali powiadomieni o zaginięciu 38-letniej kobiety, mieszkanki Legionowa. Natychmiast rozpoczęto zakrojoną na szeroką skalę poszukiwania. Zakończyły się one szczęśliwie. Anna S. znalazła się cała i zdrowa.

Reklama

38-letnia Anna S. w poniedziałek około godz. 12:30 wyszła z domu mieszczącego się przy ul. Sowińskiego. Kiedy nie wracała, zaniepokojona rodzina powiadomiła policję o jej zaginięciu. Funkcjonariusze, po przyjęciu zawiadomienia rozpoczęli akcję poszukiwawczą, w którą – poza policjantami – zaangażowano także strażaków.

Poszukiwania zaginionej kobiety miały ogromny zasięg. Strażacy i policjanci przeczesywali po kolei różne zakątki miasta. Obserwacje prowadzono nawet za pomocą śmigłowca. Na szczęście, po około 7 godzinach od zgłoszenia kobieta została odnaleziona cała i zdrowa na ul. Al. 3-go Maja.

/red/

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

4 razy komentowano

  1. A ta pani za swoją niefrasobliwość zapłaci ?W dobie telefonów komórkowych to jest po prostu bezmyślnośc

  2. Czasami ktoś ma chęć ukarać rodzinę z wiadomych sobie tylko powodów.Nieodpowiedzialne to,ale się zdarza.Może poczuła,że tylko oczekują od niej,a z siebie nic nie dają.

  3. W akcji poszukiwawczej oprócz Policji uczestniczyła:
    – Grupa Ratownictwa PCK Warszawa
    – Jednostka Ratownictwa Specjalistycznego s12 Warszawa
    – Sekcja Poszukiwawczo – Ratownicza OSP Jabłonna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button