Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: 51-latka zwyzywała policjantów, bo ci zatrzymali jej syna. Grozi jej rok więzienia

Reklama

Legionowscy policjanci zatrzymali 51-letnią kobietę, która podejrzewana jest o znieważenie interweniujących funkcjonariuszy. 51-latka, używając wulgarnego słownictwa, zwyzywała mundurowych, bo ci zatrzymali jej syna. Chłopak poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości celem doprowadzenia do ośrodka wychowawczego.

Reklama

W sobotę (19.10), po godz. 20:00 legionowscy policjanci podjęli interwencję wobec grupy osób znajdującej się w zaparkowanym pojeździe. W trakcie legitymowania okazało się, że jeden z mężczyzn jest poszukiwany przez legionowski sąd, w celu doprowadzenia do ośrodka wychowawczego. Kiedy policjanci zatrzymali nieletniego, na miejscu natychmiast zjawiła się matka chłopaka. Kobieta używając słów wulgarnych znieważyła interweniujących mundurowych – czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

– W związku z popełnionym przestępstwem 51-latka została zatrzymana. Noc spędziła w policyjnej celi. Badanie alkomatem wykazało u niej prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Następnego dnia kobieta usłyszała zarzut znieważenia funkcjonariuszy i teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do roku pozbawienia wolności – informuje rzeczniczka legionowskich policjantów podkom. Justyna Stopińska.

Zatrzymany nieletni zgodnie z dyspozycją sądu trafił do ośrodka wychowawczego.

/red., KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close