Legionowo: 5 lutego ruszają Mistrzostwa Mazowsza Juniorek w piłce siatkowej

Zawodniczki LTS Legionovia, Fot. Ryszard Glapiak/LTS Legionovia

Od piątku do niedzieli (5-7.02) w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 w Legionowie rozegrany zostanie turniej finałowy o Mistrzostwo Mazowsza Juniorek w piłce siatkowej. Uczestnikami zmagań będą najlepsze klubowe drużyny województwa, w tym aktualny Mistrz Polski – LTS Legionovia.

Prawo organizacji turnieju ekipa trenera Wojciecha Lalka wywalczyła wygrywając wszystkie mecze rundy zasadniczej. Udział w turnieju – jak dotąd- zagwarantowała sobie także drużyna ESPES Sparta Warszawa. Batalia o pozostałe miejsca aktualnie toczy się w grach barażowych. Uczestniczy w nich także drużyna kadetek LTS-u, która już awansowała do I ligi juniorek. Nie jest więc wykluczone, że na początku lutego, w meczu otwierającym zmagania o wojewódzki tytuł naprzeciw siebie staną 2 ekipy z Legionowa.

Przed działaczami LTS-u stoi niełatwe zadanie powtórzenia sukcesu organizacyjnego ubiegłorocznych finałów, a przed zawodniczkami otwiera się droga do obrony tytułu Mistrza Polski.

Sponsorem tego wyjątkowego sportowego wydarzenia jest spółka Gaz-System S.A.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: 5 lutego ruszają Mistrzostwa Mazowsza Juniorek w piłce siatkowej"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *