Reklama
LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: 48-latka znęcała się nad matką

Reklama

Legionowscy policjanci zatrzymali 48-latkę, która od kilku miesięcy znęcała się psychicznie i fizycznie nad swoją matką. Kobieta trafiła już za kratki – na razie na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo  grozi jej nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie zostali powiadomieni o przemocy domowej, której miała dopuszczać się 48-latka wobec swojej matki. – Jak ustalili śledczy, kobieta nadużywała alkoholu, wtedy też wszczynała awantury podczas których wyzywała i popychała matkę, zakłócała jej spoczynek nocny, wypędzała z domu – relacjonuje podkom. Justyna Stopińska z KPP Legionowo.

Podczas rozmowy pokrzywdzona 80-latka przyznała się mundurowym, że obawia się córki. W związku ze zgłoszeniem policjanci zatrzymali 48-letnią agresorkę, która w czasie policyjnej interwencji była kompletnie pijana – badanie wykazało 3 promile alkoholu.

Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przestawienie 48-latkce zarzutu fizycznego i psychicznego znęcania się nad matką. Na wniosek policjantów i prokuratora, Sąd Rejonowy w Legionowie zastosował wobec mieszkanki powiatu legionowskiego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

Za przemoc wobec osób najbliższych grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

/red., KPP Legionowo/

 

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button