Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: 44-latek znęcał się nad rodziną. Może iść do więzienia nawet na 5 lat

Reklama

Policjanci z Legionowa zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który podejrzewany jest o znęcanie się nad własną rodziną. Mężczyzna został aresztowany przez mundurowych, po tym jak jego żona powiadomiła o stosowaniu przez niego przemocy. Za popełnione przestępstwo 44-latkowi grozi nawet 5 lat więzienia. Na razie prokurator objął go policyjnym dozorem, nakazał opuszczenie mieszkania oraz wydał zakaz zbliżania się do żony i syna.

Reklama

– Policjanci z legionowskiej komendy zostali powiadomieni o przemocy domowej, której miał się dopuszczać 44-latek wobec swojej żony i syna. Jak ustalili śledczy mężczyzna od kilku lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad rodziną. Podczas awantur wyzywał, ośmieszał i szarpał pokrzywdzonych. W toku dalszych czynności procesowych policjanci dokonali zatrzymania mężczyzny – informuje rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Legionowie podkom. Justyna Stopińska.

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 44-latkowi zarzutu fizycznego i psychicznego znęcania się nad najbliższymi. Prokurator przychylił się do wniosku funkcjonariuszy i zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego środków zapobiegawczych w postaci: policyjnego dozoru – zobowiązując go do stawiennictwa w wyznaczone dni w jednostce Policji, nakazu opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonych.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close