ReklamaLegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: 42-latek wpadł z „trawką”. Zdradził go „specyficzny zapach”

Reklama

Policjanci z Legionowa zatrzymali 42-letniego mężczyznę, u którego znaleziono marihuanę. 42-latek wraz z kolegą palili ją na terenie parkingu wielopoziomowego, w okolicy dworca kolejowego. Nie uszło to uwadze patrolujących obiekt policjantów, którzy wyczuli specyficzny zapach tego narkotyku.

Reklama

Jak informuje w komunikacie prasowym rzeczniczka KPP Legionowo podkom. Justyna Stopińska, policjanci pełniący służbę na terenie Legionowa postanowili wylegitymować dwóch mężczyzn, których zauważyli w godzinach nocnych na parkingu wielopoziomowym. Kiedy mundurowi podeszli bliżej wyczuli w powietrzu unoszący się specyficzny zapach marihuany. W trakcie kontroli osobistej u jednego z mężczyzn, w plecaku stróże prawa ujawnili susz koloru brunatnego. Badanie narkotesterem wskazało na marihuanę.

Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Po zebraniu materiału dowodowego dochodzeniowcy przedstawili 42-latkowi zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close