Legionowo: 40-latek okradał sklepy. Jest już w rękach policji

Fot. Legio24.pl

Policjanci z Legionowa zatrzymali 40-letniego Macieja K. Mężczyzna jest podejrzewany o dokonanie kradzieży perfum z jednej z drogerii. 40-latek wpadł, bo kilka godzin po popełnieniu tego przestępstwa poszedł okraść aptekę, gdzie został przyłapany na gorącym uczynku. Grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Legionowie 40-letni Maciej K. został zatrzymany po zgłoszeniu pracowników jednej z aptek, gdzie mężczyzna dopuścił się drobnej kradzieży. 40-latek przyznał się do niej i został ukarany mandatem. Ale to nie był koniec jego kłopotów. Mundurowi podejrzewali, że mężczyzna może być odpowiedzialny również za kradzież perfum o wartości ponad 500 złotych w jednej z drogerii, do której doszło 3 godziny wcześniej. Zabezpieczony monitoring potwierdził ich przypuszczenia.

Mundurowi zatrzymali 40-latka, który noc spędził w policyjnej celi. Następnego dnia, po zebraniu materiału dowodowego, śledczy przedstawili mu zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

/red., KPP Legionowo/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: 40-latek okradał sklepy. Jest już w rękach policji"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *