ReklamaLegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: 31-latek znęcał się nad żoną. Grozi mu nawet 5 lat więzienia

Reklama

Policjanci z Legionowa zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który podejrzewany jest o znęcanie się nad żoną. 31-latek stosował wobec małżonki przemoc fizyczną i psychiczną. Podejrzanemu grozi nawet 5 lat więzienia.

Reklama

– Policjanci z Legionowa zostali powiadomieni o przemocy domowej, której miał się dopuszczać 31-latek wobec swojej żony. Jak ustalili mundurowi mężczyzna nachodził kobietę w miejscu pracy oraz będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury, w trakcie których stosował zarówno przemoc fizyczną jak i psychiczną – informuje rzeczniczka legionowskiej komendy podkom. Justyna Stopińska.

Policjanci z wydziału kryminalnego, którzy zajęli się wyjaśnieniem sprawy, po kilku dniach od zgłoszenia zatrzymali 31-latka. Następnie śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad kobietą.

Prokurator przychylił się do wniosku funkcjonariuszy i zdecydował o zastosowaniu wobec 31-latka środków zapobiegawczych w postaci policyjnego dozoru, zobowiązując go do stawiennictwa w wyznaczone dni w jednostce Policji oraz zakazu zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close