Legionowo: 27-latka wypadła z mieszkania na 6 piętrze bloku przy Norwida. Na szczęście przeżyła

Fot. arch. Legio24

We wtorek (7.03) około godz. 20:30 pracownicy WCPR-u poinformowali legionowskich policjantów o wypadku, do którego doszło w bloku przy ul. Norwida 11 w Legionowie, gdzie 27-letnia kobieta wypadła z okna znajdującego się na 6 piętrze mieszkania. Na miejsce natychmiast wysłano służby ratunkowe: pogotowie, straż pożarną oraz funkcjonariuszy policji. Swoje czynności prowadził także prokurator.

– Na razie trudno jest powiedzieć co się dokładnie stało i dlaczego kobieta wypadła z okna. To wszystko wyjaśni dochodzenie, które policjanci prowadzą wraz z prokuratorem. Bierzemy pod uwagę wszystkie okoliczności – mówi redakcji Portalu Legio24.pl podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo. – Najważniejsze jest jednak to, że 27-latka upadek z 6 piętra na trawnik przeżyła, choć jej stan jest ciężki – dodaje rzecznik legionowskiej policji.

Kobieta przeszła już operację i w dalszym ciągu znajduje się na OIOM-ie – dowiedział się nieoficjalnie Portal Legio24.pl.

W mieszkaniu znajdującym się na 6 piętrze bloku przy ulicy Norwida 11 27-latka zamieszkuje wraz z rodziną.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: 27-latka wypadła z mieszkania na 6 piętrze bloku przy Norwida. Na szczęście przeżyła"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *