ReklamaLegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: 23-latek z mefedronem

Reklama

Policjanci z Legionowa zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który miał przy sobie narkotyki. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to mefedron. 23-latek usłyszał zarzut, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Reklama

Jak czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji, legionowscy wywiadowcy pełniąc służbę na terenie miasta zwrócili uwagę na zaparkowaną toyotę, a w niej czterech młodych mężczyzn. Funkcjonariusze postanowili wylegitymować osoby będące w pojeździe. W trakcie kontroli jeden z pasażerów zachowywał się bardzo nerwowo. Twierdził, że spieszy się do domu i dopytywał jak długo potrwa kontrola.

Jak dodaje rzecznik prasowa KPP Legionowo, podkom. Justyna Stopińska już po kilku minutach stróże prawa poznali powody pośpiechu i zdenerwowania 23-latka. Policjanci w kieszeni kurtki mężczyzny ujawnili dwa zawiniątka z białym proszkiem. Badanie narkotesterem wykazało, iż jest to mefedron. Mieszkaniec powiatu legionowskiego został zatrzymany i przewieziony do komendy.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających. Teraz 23-latkiem zajmie się sąd. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close