Legionowo: 23-latek wpadł z amfetaminą. Nie po raz pierwszy

Fot. policja.pl

Policjanci z Legionowa zatrzymali 23-letniego Krystiana K. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie narkotyków, a ściślej rzecz ujmując amfetaminy. 23-latek, który ma już na koncie podobne przestępstwa usłyszał zarzuty i oczekuje na rozprawę sądową. Grozi mu do 3 lat więzienia.

– Patrol legionowskiej prewencji podczas nocnej kontroli jednego z osiedli zauważył mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać, odrzucił coś na chodnik, a następnie zaczął uciekać. Policjanci podjęli pościg i po chwili mężczyzna został zatrzymany. Po wylegitymowaniu okazało się iż jest to 23-letni mieszkaniec Warszawy, Krystian K., zaś zawiniątko o wadze 5 gramów, które odrzucił to amfetamina, co potwierdziło badanie. Mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie – informuje st. asp. Justyna Stopińska z KPP Legionowo.

Krystian K. usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. O dalszym losie 23-latka zdecyduje sąd, który na pewno weźmie pod uwagę fakt, że podejrzany był już w przeszłości karany za podobne przestępstwa.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: 23-latek wpadł z amfetaminą. Nie po raz pierwszy"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *