Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: 2 miesiące aresztu dla 55-latka, który znęcał się nad żoną

Reklama

Sąd Rejonowy w Legionowie zastosował 2-miesięczny areszt, jako środek zapobiegawczy, wobec 55-letniego mężczyzny, który znęcał się nad żoną. Podczas jednej z awantur, mężczyzna miał dodatkowo uszkodzić także drzwi wejściowe do domu. W czasie zatrzymania, które miało miejsce w sobotę (22.02), 55-latek był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 1,5 promila alkoholu.

Reklama

W sobotę policyjny patrol został wezwany na interwencję do jednego z domów w Legionowie, gdzie doszło do rodzinnej awantury. Pijany 55-latek oprócz wyzwisk kierowanych w stronę żony i córek, wypędzał kobiety z domu, groził im utratą życia i zdrowia. Dodatkowo agresor metalowym łomem zniszczył drzwi wejściowe do domu.

Policjanci zatrzymali 55-latka i osadzili w policyjnej celi. W trakcie dalszych czynności śledczy ustalili, że taka sytuacja w rodzinie trwała od kilku miesięcy. Policjanci zebrali materiał dowodowy z którego wynika, że podczas wielokrotnych awantur mężczyzna poniżał pokrzywdzone, groził uszkodzeniem ciała, czy podpaleniem domu – relacjonuje rzeczniczka prasowa KPP Legionowo podkom. Justyna Stopińska.

Mieszkaniec powiatu legionowskiego usłyszał zarzut znęcania się nad osobami najbliższymi, odpowie również za kierowanie gróźb karalnych i zniszczenie mienia. Na wniosek prokuratury Sąd Rejonowy w Legionowie zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close